Robimy najlepszy marketing bez żadnego ALE!

Mamy wiedzę i doświadczenie, by skutecznie wykorzystywać możliwości platform społecznościowych, na których znajdują się Twoi klienci.

 

Zaskakujemy kreatywnością i nietuzinkowym podejściem w komunikowaniu się z grupą docelową. Jednym z naszych najważniejszych filarów jest zespół, a przede wszystkim jego doświadczenie, komunikatywność, chęć podejmowania się nowych wyzwań i ogromne zaangażowanie w każdy projekt.

Jesteśmy partnerami:

Jesteśmy pierwszą agencją social media w Szczecinie. Na rynku działamy już dekadę, dzięki czemu czujemy się wyjątkowo dobrze w tym, co robimy. Facebook, Instagram czy też LinkedIn nie mają przed nami żadnych tajemnic – bardzo dobrze wiemy, jak za pośrednictwem tych kanałów, wzmocnić wizerunek Twojej marki.

aleSocial to nie wszystko!

Dzięki połączeniu sił aleSocial, Studio AM oraz SEOONE działamy w obszarze 360°! Każda osoba w naszym zespole specjalizuje się w czymś innym – robimy to, co lubimy, a to przekłada się na efekty naszej pracy. Mamy specjalistów od social mediów, tworzenia treści, fotografii, strategii marketingowych, SEO i SEM, a także projektowania graficznego i tworzenia stron internetowych.

Marka Studio AM powstała, aby tworzyć dla naszych Klientów nieszablonowe, graficzne rozwiązania.

Jesteśmy studiem kreatywnym a projektowanie graficzne i tworzenie stron internetowych to zarówno nasza pasja, jak i praca.

poznaj szczegóły

Marka SEOONE powstała, aby skutecznie wspierać naszych Klientów w zakresie pozycjonowania stron www i zarządzania kampaniami Google ADS.

Nie stosujemy gotowych rozwiązań.

Dopasowujemy strategie do specyfiki Twojej branży!

Poznaj szczegóły

Pracujemy dla ponad 100 klientów.

Oto wybrani z nich.

W czym możemy Cię wesprzeć?

01

Zarządzanie stroną na Facebooku

02

Tworzenie i publikacja treści

03

Projektowanie graficzne

04

Audyty i strategie oraz doradztwo biznesowe

05

Profesjonalne sesje zdjęciowe i wideo content

06

Kampanie reklamowe w Facebook Ads

Wiemy, jak poprzez social media pozyskać nowego Klienta dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami
cześć, jestem kaja! chętnie porozmawiam o Twoim projekcie!